درباره شرکت «ماندگار توسعه تجارت ویرا»

شرکت ماندگار توسعه تجارت ویرا در سال ۱۳۹۹ با پشتوانه ۲۰ سال تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع به قصد توسعه در زمینه واردات و تولید و خدمات پس از فروش سیستمهای تهویه مطبوع تاسیس شد.

مدیریت این مجموعه از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز نموده و افتخار همکاری با شرکت های معتبر همچون شرکت محترم «نیا»، شرکت معظم «گلدیران» و … را داشته و در سال ۱۳۹۹ با رویکرد توجه به عرصه واردات و تولید اقدام به ثبت شرکت «ماندگار توسعه تجارت ویرا» (سهامی خاص) کرد.

شرکت ماندگار توسعه تجارت ویرا با بهره گیری از دانش و تجربیات مدیریت اجرایی و فنی، همکاری با بخشهای نظام مهندسی و دانشگاهی کشور و کسب دانش روز از طریق شرکت در دوره های بین المللی توانسته جوابگوی نیازهای بسیاری از مجموعه های خصوصی و دولتی باشد. تجربیات غنی و ارزشمند، شرکت ماندگار توسعه تجارت ویرا را قادر ساخته تا بهترین و مناسبترین سیستمهای تهویه مطبوع صنعتی و خانگی را در پروژه های مختلف ارائه نماید، خدماتی که بیانگر متمایز بودن این مجموعه است.

این مجموعه با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ پروژه موفق در سطح کشور و حضور گسترده در پروژه های تهویه مطبوع اقدام به ارائه خدمات متمایز به شرح ذیل می نماید: